Marketing internetowy

Internet stanowi obecnie najważniejsze miejsce prezentacji firmy oraz komunikowania się z klientem. Strona internetowa to wizytówka, na którą klient zajrzy w pierwszej kolejności, by zdobyć więcej informacji na temat marki oraz jej oferty. Zaś media społecznościowe w dzisiejszych czasach pełnią funkcję miejsca pierwszego kontaktu z marką, gdzie prócz prezentacji asortymentu i usług, toczy się dialog konsumencki. Jego umiejętne pokierowanie pozwala na stworzenie silnej oraz obopólnie korzystnej relacji, która dla firmy może stanowić jeden z motorów napędzających jej dalszy rozwój. Social media to po prostu dobry kanał wspierający stronę internetową firmy.

Nasza oferta dotycząca działań z zakresu marketingu internetowego obejmuje:

  • projektowanie stron internetowych
  • projektowanie newsletterów e-mail
  • obsługę social media

Projektowanie stron internetowych

Z punktu widzenia przedsiębiorstwa – zdaniem M. Newlands w książce „Online Marketing” - prawdopodobnie najważniejszą usługą jest firmowy serwis internetowy. Serwis internetowy reprezentuje firmę w sieci, jest osią wokół, której buduje się pozostałe aktywności e-marketingowe przedsiębiorstwa. Brak wizytówki internetowej jest bardzo kosztowne -nie popełniaj takiego błędu-skontaktuj się z nami, zaprojektujemy odpowiednią stronę dla Ciebie.


Projektowanie newsletterów, e-mail

Nie zawsze masz czas na osobisty kontakt z klientem, a jednocześnie masz sporo im do zakomunikowania. Rozwiązaniem jest nowoczesny newsletter rozsyłany drogą mailową. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, tworzymy je od lat.


Obsług Social Media

Wg Pawła Tkaczyka – „marketingowego guru: „Niezależnie od tego, czy jesteś już w mediach społecznościowych, czy dopiero zastanawiasz się nad poznaniem tego kanału komunikacji z klientem, aby działać szybciej, łatwiej, taniej lub nawet za darmo. I SKUTECZNIE, potrzebujesz sprawdzonej wiedzy.” Zaufaj specjalistom i oddaj się w nasze ręce. Opracujemy, wdrożymy i będziemy opiekować się Twoim profilem w s.c.


Przykładowe realizacje

Newsletter 001
Newsletter 002
Newsletter 003
Newsletter 004
Newsletter 005
Newsletter 006
Newsletter 007
Gołąb Nieruchomości
Facebook - Sklep Rowerowy - Axis
Facebook - Targi Biznes Expo
Twitter - Targi Biznes Expo
Witryna - targibiznesexpo.pl
Magbud - remontywmig.pl
Baner dla Awil Horse
Baner dla Awil Horse
Baner dla Awil Horse
Baner dla Awil Horse
Baner dla Awil Horse
Baner dla Awil Horse
Baner dla Awil Horse
Baner dla Awil Horse